کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/10/16 08:00

بهره‌مندی 216 هزار و 463 مشترک در آذربایجان‌غربی از تخفيف ۱۰۰ درصدي "برق امید"

شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی طبق زمان‌بندی وزارت نیرو از ابتدای آذرماه سال‌جاری، اجرای طرح برق امید را آغاز کرد و از ابتدای اجرای آن در مجموع 216 هزار و 463 مشترک خانگی شهری و روستایی از تخفيف ۱۰۰ درصدي صورتحساب برخوردار شده‌اند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "اکبر حسن‌بکلو" مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با بیان این مطلب گفت: مشترکان خانگی شهری با 140 هزار و 117 مشترک گروه کم‌مصرف در بهره‌مندی از تخفیف ۱۰۰ درصدی برق امید از مجموع 447 هزار و 500 مشترک خوش مصرف پیشتاز هستند.

وی با اشاره به صدور صورتحساب طبق روال گذشته برای مشترکان کم‌مصرف تاکید کرد: صورتحساب مشمول طرح برق امید همانند گذشته از طريق پيامک ارسال مي‌شود، اما برای مشترکان گروه کم‌مصرف مبلغی در صورتحساب درج نشده و هزينه پرداختی آن‌ها صفر است و تا زماني كه در گروه كم مصرف باقی بمانند شامل اين تخفيف خواهند بود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به تفکیک تعداد مشترکان شهری و روستایی مشمول این طرح اشاره کرد و گفت: از تعداد مجموع مشترکان گروه کم‌مصرف 140 هزار و 117 مشترک خانگی شهری و 76 هزار و 346 مشترک روستایی از تخفیف ۱۰۰ درصدی از ابتدای اجرای طرح بهره‌مند شده‌اند.
وی تصریح کرد: تاکنون ارزش ریالی پاداش تخفیف ۱۰۰ درصدی به مشترکان کم‌مصرف هزینه‌ای بالغ بر 3 میلیارد و 972 میلیون ریال بوده است.
  • خبرنگار:کبری جوادی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر