کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
فرهنگی
1399/09/04 12:03

مرحله كشوري سيزدهمين دوره مسابقات قرآني وزارت نيرو برگزار شد/ حضور 360 شرکت‌کننده به‌صورت مجازی

مرحله كشوري سيزدهمين دوره مسابقات قرآني وزارت نيرو ويژه كاركنان و همسر كاركنان وزارت نيرو به‌صورت مجازی از طريق ويدئو كنفرانس با مديريت حوزه ستادي این وزارتخانه برگزار شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این مسابقات قرآني در 6 رشته قرائت ترتيل، قرائت تحقيق، حفظ، مفاهيم، زبان آموزي و تحقيق موضوعي برگزار شد.
بر اساس این گزارش، در مرحله كشوري اين مسابقات كه بصورت غير حضوري و در بستر فضاي مجازي برگزار شد، 360 نفر از كاركنان و همسر كاركنان وزارت نيرو حضور داشتند كه هر كدام از شركت كنندگان در يك رشته با هم به رقابت پرداخته و نفرات اول هر رشته (خانم و آقا) با كسب امتيازات لازم به‌عنوان نفرات برتر معرفي خواهند شد.
همچنین آزمون رشته‌هاي مفاهيم  و زبان آموزي با همكاري مركز آموزش‌هاي تخصصي وزارت نيرو (واحد گيلان) برگزار شده که شركت كنندگان رشته‌هاي حفظ، قرائت ترتيل و قرائت تحقيق از طريق ويدئو كنفرانس و با حضور اساتيد برجسته كشوري از جمله استاد بهروز ياريگل _ استاد مهدي  عباسي و اساتيد ديگر با يكديگر به رقابت پرداختند.  
این گزارش می‌افزاید، در بخش تحقیق موضوعی شرکت‌کنندگان از هفت موضوع یکی مورد را انتخاب و تحقیقات خود را حول آن موضوع  ارائه کردند كه پس از بررسي هيئت داوران نفرات برتر معرفي خواهند شد.
  • خبرنگار:امیر رضا آزاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر