کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/09/03 14:30

برق تبریز، دستگاه برتر مناسب‌سازی فضاهای اداری برای استفاده معلولان

شرکت توزیع نیروی برق تبریز در جشنواره‌ شهید رجایی استان آذربایجان‌شرقی به عنوان دستگاه برتر در شاخص مناسب‌سازی فضاهای اداری جهت استفاده معلولان و جانبازان شناخته شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته توسط دبیرخانه‌ ستاد عالی هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی استان آذربایجان‌شرقی، برق تبریز به عنوان دستگاه برتر در شاخص مناسب‌سازی فضاهای اداری جهت استفاده معلولان و جانبازان شناخته شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در این رابطه با بیان اینکه صیانت از حقوق شهروندان و اجرای مصوبه‌ حقوق شهروندی یکی از راهبردهای اساسی این شرکت است، افزود: بر این اساس، برق تبریز، ایجاد تسهیلات برای جانبازان و توان‌خواهان عزیز را در اولویت قرارداده و به صورت مستمر اجرای پروژه‌های مناسب‌سازی ساختمان‌های اداری را برای عزیزان دنبال می‌کند.
عادل کاظمی در پایان به اقداماتی که در این خصوص انجام یافته است اشاره کرد و گفت: ایجاد رمپ و مناسب‌سازی ورودی‌های ساختمان‌های اداری، مناسب‌سازی آسانسورهای شرکت، توسعه‌ خدمات غیر حضوری، مناسب‌سازی پورتال شرکت برای توان‌خواهان و جانبازان و استانداردسازی سرویس‌های بهداشتی مطابق ضوابط ابلاغی از جمله اقداماتی است که در راستای مناسب‌سازی فضاهای اداری جهت استفاده معلولان و جانبازان در شرکت توزیع نیروی برق تبریز انجام شده است.

  • خبرنگار:مهدی زنده‌رزم
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر