کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/05/11 09:36

قطع برق ایستگاه‌های متخلف آب کشاورزی در اهواز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از قطع برق ۱۵ ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی در ساعت اوج مصرف در اهواز خبر داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "حسن کریمی" اظهار کرد: برق ۱۵ ایستگاه پمپاژ آب خام کشاورزی مسیر رودخانه کارون در جاده اهواز خرمشهر که توسط کشاورزان در ساعت پیک یا اوج مصرف وارد مدار شده بودند، پس از اخطارهای مکرر، قطع شد.
وی افزود: در راستای حفظ و پایداری هر چه بیشتر شبکه برق به ویژه در ساعت اوج مصرف برق (۱۳ تا ۱۷) و در جهت رفاه و آسایش مشترکان و شهروندان، پس از چند مرحله اخطار، نسبت به قطع برق بخش‌هایی که به اخطارها بی توجه باشند، اقدام می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: هر سال پیش از آغاز فصل گرم، تفاهم‌نامه‌ها و طرح‌های تشویقی به کشاورزان ارائه می‌شود و با اجرایی کردن و همکاری و همیاری با مجموعه برق در ساعت‌های پرباری شبکه، صورتحساب آن‌ها مشمول تخفیف‌های ویژه خواهد شد.
کریمی عنوان کرد: جلب رضایت عمومی شهروندان، ایجاد رفاه و آسایش در این روزهای گرم و شرایط ویژه کرونایی که بعضا در خانه‌های خود بیمارانی را دارند، اولویت اول ما در خدمت‌رسانی به مردم است.
وی افزود: کشاورزان بدون هیچگونه محدودیتی می‌توانند در ساعت‌های خارج از پیک، پمپ‌های برداشت آب خام را با تمام توان وارد مدار کنند.
  • خبرنگار:علیرضا شکرخدایی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر