کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/04/31 12:18

اجرای 15 پروژه کاهش نرخ تلفات انرژی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای 15 پروژه کاهش تلفات انرژی در مناطق مختلف این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "داود راهزادی" با بیان این مطلب گفت: 15 پروژه کاهش تلفات انرژی با اعتباری بیش از 18 میلیارد تومان در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال اجرا است.
 
وی با تشریح محل اجرای این پروژه ها در استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: شهرستان کهگیلویه با شش پروژه بیشترین و شهرستان های لنده و چرام هر کدام با یک پروژه کمترین پروژه را به‌خود اختصاص داده اند.
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: سایر پروژه های کاهش تلفات انرژی در شهرستان های بویراحمد پنج پروژه، باشت چهار پروژه، باشت، دنا و بهمئی هرکدام 2 پروژه درحال اجرا است.
 
راهزادی، کابل های برق مورد استفاده در این پروژه ها را از شماره 35 تا 95 عنوان و خاطرنشان کرد: بیش از 33 کیلومتر کابل در این پروژه ها استفاده خواهد شد.
 
وی، کاهش نرخ تلفات انرژی، جلوگیری از سرقت های شبکه، پایداری برق و رفع مشکلات نوسانات را از مهمترین مزایای اجرای پروژه های ذکر شده برشمرد.
 
 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نرخ تلفات انرژی اکنون 13 درصد بوده که تلاش می کنیم با اجرای پروژه های فنی، این نرخ را کاهش دهیم.
  • خبرنگار:ضرغام علی‌بازی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر