کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/04/25 13:26

ثبت رکورد جدید در نصب و راه‌اندازی ترانسفورماتور جایگزین در ایستگاه ملک مکان شیراز

ترانسفورماتور جایگزین در تاسیسات حادثه دیده ایستگاه ملک مکان شیراز با تلاش متخصصان شرکت برق منطقه‌ای استان فارس، طی 18 روز نصب و راه‌اندازی شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "غلامرضا نصیری" مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان فارس گفت: فرایند نصب و راه‌اندازی این ترانسفورماتور جدید دست کم ۲ ماه زمان نیاز داشت، اما با تلاش شبانه‌روزی نیروهای عملیاتی رکورد ۱۸ روز برای این عملیات به ثبت رسیده است.
وی با اعلام برق‌دار شدن ترانسفورماتور جدید در ایستگاه ۲۳۰ کیلوولت ملک مکان شیراز اظهار داشت: همکاری بی دریغ شرکت توزیع نیروی برق شیراز جهت پایداری شبکه از یک سو و اعمال کمترین خاموشی به مردم با فرهنگ شیراز از سویی دیگر موجب شد تا کار تامین، نصب و راه اندازی ترانسفورماتور جدید در این ایستگاه که فرایندی حداقل کار مستمر ۲ ماهه می‌طلبید در حداقل زمان ممکن و در یک برهه ۱۸ روزه به سرانجام برسد.
نصیری با بیان اینکه راه اندازی ترانسفورماتور جدید در ایستگاه ۲۳۰ کیلوولت ملک مکان شیراز رکوردی جدید در نصب و راه اندازی تاسیسات و ایجاد ظرفیت تامین و توزیع برق در استان فارس به ثبت رساند، اضافه کرد: این ترانسفورماتور اکنون در مدار بهره برداری قرار دارد و با تامین و توزیع برق پایدار شرایط را برای عبور از نقطه اوج مصرف تابستانی برق در شیراز تسهیل می‌کند.
  • خبرنگار:محسن جوادی آزاد
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر