کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/04/18 08:31

تبدیل ۱۶ کیلومتر شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار در شهرستان کامیاران

مدیر توزیع برق شهرستان کامیاران از تبدیل 16 کیلومتر شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد و 900 میلیون ریال در سطح شهرستان کامیاران خبر داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "شهرام بهمنی" با اشاره به مزایای تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار افزود: کاهش تلفات، افزایش رضایتمندی مشترکان، افزایش ایمنی کارکنان و مشترکان و جلوگیری از تخریب طبیعت از جمله مزایای این پروژه است.
وی ادامه داد: نقاط آلوده به سرقت انرژی و سرقت تجهیزات، نقاط سه سیمه مسی و مسیرهایی که بیشترین ضعف ولتاژ را داشته یا مسیرهایی که در طول سال مورد سرقت قرار گرفته‌اند در اولویت کار برای تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار قرار گرفت.
وی در ادامه به وضعیت شبکه برقی شهرستان کامیاران اشاره کرد و افزود: شهرستان کامیاران به‌دلیل ساخت و سازهای ساختمان و تجاوز به حریم الکتریکی و سهولت دسترسی به شبکه در معرض سرقت انرژی قرار داشت که در حرکتی جهادی ۱۶ کیلومتر شبکه سیمی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد و 900 میلیون ریال به کابل خودنگهدار تبدیل شد.
مدیر توزیع برق شهرستان کامیاران در پایان ابراز امیدواری کرد، با توسعه و ادامه این روند، گام مثبتی در جهت اهداف و سیاست‌های شرکت برداشته و شاهد افزایش قابلیت اطمینان شبکه، کاهش انرژی توزیع نشده و رضایتمندی مشتریان باشیم.
  • خبرنگار:هانا نقشبندی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر