کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/04/11 17:55
برگزاری جلسه مدیران عامل صنعت آب و برق لرستان با سازمان‌های مردم نهاد؛

سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند در زمینه بهینه‌سازی مصرف آب و برق یاریگر صنعت باشند

جلسه مدیران صنعت آب برق استان لرستان با سازمان های مردم نهاد با موضوع صرفه جویی و مصرف بهینه آب و برق، در محل شرکت توزیع برق استان لرستان برگزار شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، فریدون خودنیا، رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق لرستان با اشاره به نقش سازمان های مردم نهاد در جامعه و ارتباط موثر آنها با مردم گفت: قطعا سازمان‌های مردم نهاد می توانند در بحث آموزش و بهینه سازی مصرف آب و برق ما را یاری دهند.
 
وی ابراز داشت: کیفیت بیشتر، ایجاد اشتغال و رضایت مردم در حوزه برق لرستان، حاصل واگذاری امور به بخش خصوصی و برون‌سپاری کارهاست.
خودنیا تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان در راستای بهینه سازی مصرف و گسترش فرهنگ صرفه جویی آماده همکارای با سازمان های مردم نهاد است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با بیان اینکه حاضریم در قالب قرارداد با سمن‌ها بحث ترویج فرهنگ مصرف بهینه را به خود مردم بسپاریم، گفت: بعد از راستی آزمایی و بررسی در صورت نتیجه بخش بودن امور، همکاری با سمن‌ها ادامه خواهد داشت.
در این جلسه مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق نیز به نقش سازمان‌های مردم نهاد در ترویج فرهنگ صرفه جویی و مصرف بهینه اشاره و نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد هم مطالبات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.
در پایان این مراسم رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق با اهدای لوح تقدیر از زحمات سازمان‌های مردم نهاد قدردانی کرد.
  • خبرنگار:مجید کوشکی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر