کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/04/10 11:54
مدیرعامل شرکت توزیع برق کهگیلویه و بویراحمد:

برق ادارات دولتی پرمصرف در کهگیلویه و بویراحمد قطع می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق ادارات دولتی پرمصرف در این استان در ساعات اوج بار مصرف خبر داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "داود راهزادی" با بیان این مطلب گفت: متاسفانه مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود تمامی تدابیر و تلاش‌های صورت گرفته رو به رشد بوده که برای جلوگیری از خاموشی‌های احتمالی ناچاریم برق ادارات دولتی را در ساعات اوج بار قطع کنیم.
 
وی تعداد مشترکان عمومی در استان کهگیلویه و بویراحمد را 12 هزار و 535 مشترک عنوان و اظهار کرد: حدود یک‌هزار و 500 مشترک از این تعداد را دستگاه‌های دولتی تشکیل می‌دهند.
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بر اساس ابلاغیه‌ای از دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات‌رسان خواسته‌ایم از مصرف بی‌رویه برق خودداری و دستگاه‌های سرمایشی آنان در ساعات غیرضرور خاموش باشد.
 
راهزادی از نظارت کارشناسان مرکز پایش شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات‌رسان در این ارتباط خبر داد و خاطرنشان کرد: متاسفانه تمامی دستگاه‌های اداری در این استان از وسایل برقی پُرمصرف مانند کولرهای گازی و اسپیلیت استفاده فراوان می‌کنند.
 
وی گفت: میزان مصرف برق در این استان طی ساعات اوج بار از مرز 410 مگاوات گذشته که سهم دستگاه‌های اداری از این میزان به بیش از 100 مگاوات می‌رسد.
 
راهزادی از مدیران دستگاه‌های اداری در استان کهگیلویه و بویراحمد خواست به درخواست‌های مراجعه کنندگان خود تا قبل از ساعات 13 هر روز پاسخ داده و پس از آن اقدام به خاموش نمودن وسایل برقی خود کنند.
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: برق ادارات دولتی در زمان بالا رفتن مصرف برق از حد معمول خود در ساعت 13 قطع و ساعت 16 یعنی ساعت پایانی اوج بار وصل می‌شود.
  • خبرنگار:ضرغام علی‌بازی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر