کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1399/03/21 13:13

اجرای عملیات اصلاح خط انتقال آب 3 روستا در سوادکوه

مدیر امور آب و فاضلاب سوادکوه از اجرای عملیات اصلاح خط انتقال آب روستاهای کنیج کلا، اتو و دهمیان در راستای تامین آب شرب بهداشتی و کاهش هدر رفت آب خبر داد و گفت: اصلاح بخشی از خطوط انتقال آب در این روستاها در حال اجراست.

به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمدرضا اسماعیلی افرا" با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص احداث سازه‌های بتنی تصفیه‌خانه آب شرب دراسله تصریح کرد: با احداث دیواره بتنی حوضچه ته نشینی اولیه و نصب سوله فیلترهای شنی عملیات سازه های بتنی تصفیه‌خانه آب شرب دراسله تکمیل می‌شود.
وی ادامه داد: در راستای مراقبت و نگهداری از چشمه دراسله و ارتقای کیفی آب شرب آن، سه عرشه پل پیاده رو در مسیر چشمه احداث و نصب و فنس کشی در دو طرف مسیر چشمه در حال انجام است.
اسماعیلی افرا، با بیان اینکه در راستای خدمات‌رسانی بهتر به مشترکان الکتروپمپ ایستگاه پمپاژ روستاهای کچید، کلاریجان و پارسی، تعویض شد، اظهار داشت: تعویض الکتروپمپ روستاهای شورمست رودبار وگرد رودبار نیز در حال انجام است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به فرسودگی خط انتقال چشمه فلورد پل سفید، عملیات اجرایی اصلاح بخشی از خط انتقال 160 میلی‌متری پلی اتیلن در حال اقدام است که تا کنون بیش از 70 درصد پروژه اجرایی شده است.

  • خبرنگار:بهمن آذرمنش
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر