کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1399/02/25 11:04
در سال 98؛

7.1 میلیارد تومان پاداش مدیریت مصرف به مشترکان برق البرز پرداخت شد

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان البرز، از پرداخت 7 میلیارد و 100 میلیون تومان پاداش مدیریت مصرف به مشترکان برق البرز در سال 98 خبر داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "کریم دردایی" با اعلام این خبر افزود: اطلاع رسانی صحیح و به‌موقع از زمان پیک سراسری کشور و انتقال اطلاعات دیسپاچینگ ملی به مشترکان دیماندی در ساعت‌های اوج مصرف منجر به همکاری ایشان با شرکت توزیع نیروی برق استان البرز شد که در آن ساعت‌های اوج مصرف برق کاهش و به ساعت‌های دیگر یا سایرایام هفته موکول شد.
وی در ادامه اظهار داشت: با حضور مدیران مناطق توزیع برق جلساتی با مشترکان دیماندی مصرف سنگین قبل از زمان پیک برگزار شد که در این جلسات وضعیت ساعت پیک بار مصرف برق در شبکه سراسری بررسی و به منظور اطلاع رسانی در زمان مناسب نسبت به تشکیل گروه ها در فضای مجازی اقدام و علاوه بر اعلام زمان پیک مصرف شبکه سراسری و احتمال قطع برق در ساعت‌های پیک، به منظور کاهش مصرف از سوی مشترکان نسبت به اعلام مشکلات شبکه اقدام و مشکلات برق مشترکان برطرف شد.
وی در پایان تصریح کرد: شاخص پاداش مشترکین همکار از مبلغ 19 میلیارد ریال در سال 97 به 71 میلیون ریال در سال 98 رشد داشته که این افزایش معادل 3.7 برابر شده است.
  • خبرنگار:زهرا مهرادفر
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر