کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1398/12/10 08:07
به‌منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا انجام می‌شود؛

ارائه خدمات غیرحضوری آب و فاضلاب در استان قزوین

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: همزمان با گسترش ویروس کرونا در سطح کشور و به‌منظور رفاه حال عموم مردم در پیشگیری از آن، خدمات مرتبط با حوزه‌های کاری آبفا به‌صورت غیر حضوری انجام می‌شود.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "داراب بیرنوندی" با اعلام این مطلب افزود: در حال حاضر تمامی خدمات شرکت آب و فاضلاب استان قزوین برای شهروندان از طریق تارنمای این شرکت به نشانی www.abfaqazvin.ir  و برای ساکنان روستاها از طریق نشانی www.abfar-qazvin.ir  قابل دریافت است. علاوه بر اینکه خدمات متنوع دیگر از طریق سامانه‌های 122 شهری و 1523 روستایی به عموم مردم استان عرضه می‌شود.
شایان ذکر است که در جهت مبارزه با گسترش ویروس کرونا اقداماتی نظیر ارائه توصیه‌های بهداشتی برای مشترکان مراجعه کننده، پیمانکاران و کارکنان شرکت، شستشو و ضدعفونی روزانه سطوح در تماس و حذف اثر انگشت در این شرکت صورت گرفته است.
همچنین لغو تمامی بازدیدها، جلسه‌های کاری غیر ضروری و برنامه‌های همایشی و نیز تلاش در جهت کاهش مراجعه‌های مردمی و پیمانکاران به شرکت و انجام امور اداری آنان از طریق سایت اینترنتی و تماس تلفنی از دیگر اقدام‌های پیشگیرانه اجرا شده است.
  • خبرنگار:سمیه ذوالقدر
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر