کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1398/11/21 15:07

معرفی ظرفیت‌های گردشگری سدها در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران با همکاری شرکت آب منطقه‌ای استان تهران، در راستای تفاهم‌نامه بین وزارتخانه‌های نیرو و میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و به منظور معرفی ظرفیت‌های گردشگری در محدوده منابع آب و تأسیسات آبی، در سيزدهمين نمايشگاه بین‌المللی گردشگري و صنایع وابسته شرکت می‌کند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این نمایشگاه با هدف آشنايي و معرفي داشته‌ها، امکانات و ظرفیت‌های کشور در حوزه‌های گوناگون صنعت، شناسايي مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در حوزه گردشگري، ترغيب و تشويق افراد، شرکت‌ها و مؤسسات به ورود و فعاليت در اين دو بخش، ايجاد زمینه‌های مناسب به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های گردشگري و ايجاد اشتغال در کشور که ناشي از فعل و انفعالات گردشگري است و بهره‌مندی از سطح بسيار بالاي درآمدزايي صنعت گردشگري، فراهم نمودن بسترهاي لازم جهت ورود گردشگر به کشور و يافتن راهکارهاي لازم به‌منظور رفع موانع موجود تا حد امکان و با در نظر گرفتن معيارها و شرايط فرهنگي و اجتماعي کشور از 23 تا 26 بهمن 1398 در محل دائمی نمایشگاه تهران برگزار خواهد شد.
در همین راستا شرکت آب و نیرو برای اولین بار با تجهیز غرفه‌ای به مساحت 28 متر در سالن 38 نمایشگاه به مدت 4 روز به معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در محدوده مخزن سدهای سردشت، گتوند، کارون4، داریان و... می‌پردازد.
لازم به ذکر است شرکت آب منطقه‌ای استان تهران نیز در همین غرفه به معرفی توانمندی‌های خود در حوزه گردشگری در سطح استان تهران خواهد پرداخت.

  • خبرنگار:مهدی کولیوند
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر