کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
عمومی
1398/06/13 09:25
مدیرکل پدافند غیرعامل وزارت نیرو خبر داد:

برپایی مانور پدافندغیرعامل آب و برق در منطقه مرکزی شمال کشور/ ارائه توانمندی‌های شرکت‌های وزارت نیرو برای مواجهه با بحران‌های احتمالی

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: مانور تمرینی – آموزشی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آب و برق برای استان‌های منطقه مرکزی شمال کشور در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، "میثم جعفرزاده" با اشاره به برگزاری مانور تمرینی – آموزشی آب و برق برای استان‌های منطقه مرکزی شمال کشور گفت: این مانور با حضور شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیرعامل صنعت آب و برق استان‌های منطقه مرکزی شمال کشور با هدف هماهنگی، هم‌افزایی و انسجام بخشی در این حوزه به میزبانی استان همدان در حال برگزاری است.
وی افزود: برپایی اردوی شبانه‌روزی، تهدیدشناسی و تدوین سناریو بر اساس تهدیدات غالب و اجرای مانور دور میزی با حضور تمامی مدیران دفاتر مدیریت بحران و پدافندغیرعامل صنعت آب و برق استان‌های تهران، قزوین، البرز، قم، مرکزی، مازندران و همدان از برنامه‌های پیش‌بینی شده این نشست است.
جعفرزاده تاکید کرد: در حاشیه این مانور نیز نمایشگاهی از دستاوردها و توانمندی‌های شرکت‌های حوزه صنعت آب و برق در مواجهه با بحران‌های احتمالی به نمایش گذاشته خواهد شد و کارشناسان مربوطه در کارگاه آموزشی به انتقال تجربیات خود خواهند پرداخت.
وی یادآور شد: برنامه‌های آموزشی – تمرینی سال گذشته در 6 منطقه کشور و در استان‌های اصفهان، آذربایجان‌شرقی، کرمان، خراسان‌رضوی، خوزستان و تهران برگزار شده بود که دستاوردهای خوبی به‌ویژه در آمادگی و مدیریت بحران‌های اخیر کشور داشته است.

 
  • خبرنگار:رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:Public Anonymous User