کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1398/03/04 17:34

مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر معارفه شد

مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر معارفه شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در آیینی ضمن قدردانی از تلاش‌های "امراله پاراد" مدیرعامل پیشین و "نادر تمیمی" سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، "اردشیر مذکوری" به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر معرفی شد.
طی این آیین که در سالن اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و با حضور غلامعلی رخشانی‌مهر معاون هماهنگی توزیع، حسین افراز مدیرکل دفتر مرکزی حراست شرکت توانیر و عبدالعزیز کریمی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس برگزار شد، از خدمات امراله پاراد مدیرعامل پیشین قدردانی و اردشیر مذکوری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر معرفی شد.

قبوض مشترکان برق از مهرماه الکترونیکی می‌شود
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: به منظور کاهش مراجعات مردم به شرکت های توزیع، قبوض کاغذی برق از ابتدای مهرماه سال جاری حذف و هزینه ها و اطلاعات برق مصرفی مشترکان، الکترونیکی به آنها اعلام می‌شود.
غلامعلی رخشانی‌مهر در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر افزود: با حذف قبوض کاغذی، یک سوم نیروهای بخش‌های قرائت و توزیع در بخش‌های دیگر مشغول به فعالیت شده و هیچ نیرویی از شرکت‌های توزیع برق اخراج نمی‌شود.
وی بیان کرد: شبکه توزیع اکنون در بخش اتوماسیون نیازمند توجه جدی است، زیرا صنعت برق با روش‌های کهنه قبلی قابل مدیریت نیست.
رخشانی‌مهر ادامه داد: برای اعمال کمترین میزان خاموشی و مدیریت این شبکه گسترده، باید گام نخست حرکت به سمت اتوماسیون در بخش شبکه های توزیع باشد.
وی اضافه کرد: قیمت برق اکنون یارانه‌ای است و یکی از راه‌های کاهش اختلاف بین قیمت تمام شده و قیمت در اختیار کم کردن هزینه‌های شرکت توزیع به‌ویژه در بخش‌های انتقال و نیروگاهی است.
رخشانی‌مهر یادآور شد: نیاز مشترکان امروز با چند سال قبل متنوع است و امکان ندارد بپذیرند در هر دوره یک تا دو بار به آنها مراجعه و یا به شرکت‌های توزیع رجوع کنند.
وی افزود: در بخش قرائت کنتور نیز باید به سمت اتوماسیون گام برداشت که این مهم کمک شایانی به رضایتمندی مشترکان است.
رخشانی‌مهر ادامه داد: باید مراجعه مردم به شرکت‌های توزیع نیروی برق به صفر برسد و شرکت‌های توزیع به‌عنوان ویترین در فضای مجازی باشد و مردم ضرورت مواجهه با کسی را نداشته باشند.
وی یادآور شد: اگر هوشمندی در بخش مشترکان شبکه انجام شود، قیمت تمام شده برق کاهش پیدا می‌کند.
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر افزود: در سال‌های گذشته میانگین رشد مصرف برق افزایش چشمگیر داشته و برای برآورده کردن این حجم از مطالبه انرژی نیاز به سرمایه سنگین است که دیگر دنیا این کار را نمی‌کند.
وی بیان کرد: در کشور هم پیک فروشی و هم انرژِی برای مردم تامین می‌شود در صورتی که سال‌هاست دنیا به این نتیجه رسیده که به‌جای پیک فروشی، تامین انرژی کند.
رخشانی‌مهر ادامه داد: این همان مدیریت مصرف است و آن چیزی که صنعت برق در دستور کار خود قرار داده توقف پیک کشور است.
امرالله پاراد مدیرعامل پیشین شرکت توزیع برق که از اردیبهشت ۹۳ این سمت را برعهده گرفت، آبان‌ماه پارسال از سمت خود کناره گرفت و نادر تمیمی به سرپرستی شرکت توزیع برق استان بوشهر منصوب شد.
در این آیین با قدردانی از پاراد و تمیمی، اردشیر مذکوری به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر معرفی شد.
 
  • خبرنگار:پرویز فرزین پور
  • منتشر کننده:Public Anonymous User