کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1398/03/04 20:33
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو به پاون خبر داد:

قطعی برق پراکنده در استان تهران به دلیل وقوع تندباد/ قطعی ۸ فیدر باقیمانده تا یک ساعت آینده برطرف می‌شود

مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو گفت: در پی وقوع باد شدید در استان تهران برق برخی مناطق به دلیل شکستگی درختان قطع شده بود که با تلاش تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو خاموشی های پراکنده تا یک ساعت آینده رفع خواهد شد.


میثم جعفرزاده در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، با اشاره به وقوع تندباد در تهران، گفت: در پی وقوع باد شدید در شهر تهران برق برخی از مناطق به صورت پراکنده قطع شده بود که در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته شرایط شبکه برق تهران تقریبا نرمال است.
وی افزود: در حال حاضر تنها یک فیدر در منطقه شمیرانات با قطعی مواجه است که مشکل این بخش از منطقه شمیرانات نیز تا یک ساعت آینده رفع خواهد شد.
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو ادامه داد: در سطح استان تهران نیز شکستگی درختان موجب قطعی ۳۰ فیدر فشار متوسط در مناطق غرب و جنوب غربی استان شده بود که با تلاش تیم‌های عملیاتی قطعی برق ۲۲ فیدر برطرف شده و مشکل هشت فیدر باقی مانده نیز تا یک ساعت آینده رفع خواهد شد.
جعفرزاده تاکید کرد: با قطعی برق این مناطق چاههای آبرسانی  دچار مشکل شده بودند که به دلیل وجود دیزل ژنراتور اضطراری و وضعیت خوب مخازن مشکلی برای  تامین آب این مراکز  وجود ندارد.

  • خبرنگار:رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:Public Anonymous User