کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1398/02/31 15:26

ابلاغ سهمیه تشویقی مدیریت مصرف برای صنایع تبریز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از ابلاغ سیاست‌های تشویقی مدیریت مصرف برای صنایع این شهرستان خبر داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، عادل کاظمی، در جلسه مشترک هیئت امناهای شهرک‌های صنعتی از جمله شهید رجایی، شهید سلیمی، عالی نسب و آخولا با شرکت توزیع نیروی برق تبریز، در خصوص سهمیه ابلاغی سال 98 افزود: سهمیه ابلاغی پیک بار سال 98، از سوی شرکت مادر تخصصی توانیر برای شرکت توزیع برق تبریز، 110.1 مگاوات تعیین شده است.
وی با اشاره به برنامه‌های پاسخگویی بار ابلاغی، تصریح کرد: برای پیشگیری از خاموشی‌ها در سال 98، شرکت توزیع نیروی برق تبریز تدابیری را برای شهرک‌های صنعتی، صنایع، دیماندی بالای یک مگاوات، ادارات و کشاورزان اتخاذ کرده است.
وی با تاکید بر لزوم کاهش 80 درصدی بار شهرک‌های صنعتی در ساعات اوج بار، تصریح کرد: شهرک‌های صنعتی در صورت کاهش بار در ساعت اوج بار یعنی 13 تا 17، علاوه بر برخورداری از پاداش‌های تشویقی، از اولویت عدم خاموشی نیز بهره‌مند می‌شوند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در خصوص فیدرهای تغذیه نصب شده در این شهرک‌ها گفت: تمامی مصرف انرژی فیدرهای تغذیه کننده شهرک‌های صنعتی از طریق کنتورهای هوشمند، هر 15 دقیقه یک‌بار رصد می‌شوند .
کاظمی با اشاره به برنامه کاهش بار شهرک‌های صنعتی گفت: شهرک‌های صنعتی با انتخاب یکی از گزینه‌های جابه‌جایی تعطیلات هفتگی، تعیین ساعات کار برنامه‌ریزی شده از ساعت 6 صبح تا 13 و کاهش بار برنامه‌ریزی شده در ساعات اوج بار شبکه از ساعت 13 تا 17، می‌توانند با شرکت توزیع نیروی برق تبریز همکاری داشته باشند.
وی با اشاره به مدیریت اضطراری بار در ادارات گفت: در راستای گذر از پیک بار، ادارات ملزم به کاهش بار از ساعت 12 ظهر و استفاده از مولدهای برق هستند.
  • خبرنگار:مهدی زنده‌رزم
  • منتشر کننده:Public Anonymous User