کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب و فاضلاب
1396/03/28 10:25
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تنگستان مطرح کرد؛

افزایش 600 مترمکعبی حجم آب ورودی به 13 روستای بخش "دلوار" بوشهر

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تنگستان گفت: 600 مترمکعب به حجم آب ورودی به 13 روستای بخش ساحلی دلوار افزوده شد.مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تنگستان گفت: 600 مترمکعب به حجم آب ورودی به 13 روستای بخش ساحلی دلوار افزوده شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو(پاون)، «عبدالله خدادادی» 
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تنگستان روز چهارشنبه در نشست بررسی وضعبت آبرسانی روستاهای شهرستان تنگستان اظهار داشت: پیش از این روزانه یکهزار و 500 مترمکعب آب به شبکه انتقال آب 13 روستای بخش ساحلی دلوار می رسید که اکنون با افزایش 600 متر مکعبی این میزان به 2 هزار و 100 مترمکعب افزایش یافت.
وی بیان کرد: میزان آب افزوده شده از محل خط انتقال کوثر و چاه های خائیز شهرستان تنگستان تامین شده است.
خدادادی ادامه داد: با توجه به هدر رفت بخشی از آب در شبکه توزیع و همچنین افت شبکه 13 روستای بخش ساحلی دلوار انتظار می رود با افزایش میزان آب روستاهای ساحلی بخش عمده ای از مشکلات تامین آب آنها برطرف شود.
وی اظهار داشت: به منظور افزایش فشار آب در شبکه داخلی روستاهای دلوار نیز 2 دستگاه بوستر پمپ در شبکه توزیع این روستا بزودی  نصب و راه اندازی  می شود.
وی یادآور شد: با توجه به قرار گرفتن برخی از روستاها در مناطق بالا دست و در بخش انتهایی شبکه توزیع نصب این 2 دستگاه در افزایش فشار آب آنها نقش تاثیرگذاری ایفا می کند.
خدادادی ادامه داد: همچنین با افزایش 2 دستگاه تانکر سیار هم اکنون 6 دستگاه تانکر سیار با نرخ دولتی آب مورد نیاز برخی از روستاهای شهرستان تنگستان را تامین می کنند.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تنگستانمدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تنگستان گفت: برنامه های مطرح شده در قالب برنامه های میان مدت بوده و در راستای برنامه های بلند مدت نیز بزودی  عملیات اجرایی آبشیرین کن مجتمع نوار ساحلی تنگستان آغاز خواهد شد.
 
  • خبرنگار:عذرا غلامحسيني
  • منتشر کننده:علی هریسچیان