کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1396/03/28 11:07
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد:

مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد رشد حدود شش درصدی دارد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از رشد حدود شش درصدی مصرف انرژی در 2 ماهه اول امسال در این استان خبرداد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از رشد حدود شش درصدی مصرف انرژی در 2 ماهه اول امسال در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون) " مهندس داود راهزادی " در نشستی با مدیران برخی واحدهای ستادی این شرکت در یاسوج گفت: براساس آخرین آمارها، میزان مصرف برق در 2 ماهه اول امسال در این استان 269 هزار و 332 مگاوات ساعت بوده است.

وی میزان مصرف انرژی در 2 ماهه اول سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد را 254 هزار و 130 مگاوات ساعت عنوان و اظهارداشت: هم اکنون شاهد رشد حدود شش درصدی مصرف برق در 2 ماهه اول این استان هستیم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد ، تغییر الگوی مصرف ، افزایش تعداد مشترکین و افزایش دمای هوا را از مهمترین دلایل افزایش میزان مصرف انرژی در این استان برشمرد.
راهزادی گفت: شهرستان گچساران با داشتن 113 هزار مگاوات ساعت بیشترین مصرف و لنده با پنج هزار مگاوات ساعت کمترین مصرف انرژی در 2 ماهه اول امسال در کهگیلویه و بویراحمد را داشته است.
وی میزان مصرف برق در 2 ماهه امسال در شهرستان های بویراحمد ، کهگیلویه ، بهمئی  باشت را به ترتیب 68 هزار ، 32 هزار ، 14 هزار و 12 هزار مگاوات ساعت ذکر و خاطرنشان کرد: میزان مصرف برق در شهرستان های دنا و چرام نیز به ترتیب 11 و 10 هزار مگاوات ساعت بوده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، رشد مصرف انرژی در این استان را نگران کننده خواند و از مردم خواست بطور ویژه در مصرف برق صرفه جویی کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، بیش از 230 هزار مشترک برق در این استان وجود دارد.
  • خبرنگار:ضرغام علی‌بازی
  • منتشر کننده:علی هریسچیان