با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور؛
عملیات اجرایی فاز اول تصفیه‌خانه فاضلاب شریفیه شهرستان البرز واقع در استان قزوین، با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور آغاز شد.
سخنگوی صنعت برق خبرداد:
سخنگوی صنعت برق با اشاره به نهایی شدن مقررات تامین برق مراکز استخراج رمز ارز، گفت: قیمت برق این مراکز معادل متوسط نرخ برق صادراتی خواهد بود؛ براین اساس این میزان 965 تومان به ازای هر کیلووات ساعت تعیین شده است.
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در نشست خبری همایش "سیلاب ۹۸-۹۷: اگر تکرار شود!":
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با اشاره به اجرای پروژه لایروبی برخی مقاطع رودخانه کارون، اعتبارات فعلی را برای ادامه کار، ناکافی دانست و گفت: با توجه به اینکه کارون دائماً نیاز به لایروبی دارد، می‌بایست نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تلاش و همت خود را بکار گیرند تا در این حوزه شاهد تحول باشیم.
معاون وزیر نیرو در همایش ملی "سیلاب 98-97: اگر تکرار شود!":
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در همایش ملی سیلاب 98-97 اگر تکرار شود، گفت: به عقیده من "اگر" در این ماجرا وجود ندارد و سیلاب قطعا تکرار می‌شود، زیرا خوزستان با طبیعت گرم و خشک دچار تغییر اقلیم شده است، بنابراین باید بپذیریم، نیاز است تا همزیستی با سیل را بیاموزیم و از آموزه‌های جهانی درس بگیریم.
رییس‌جمهور در مراسم افتتاح طرح‌های صنعت آب و برق استان کرمان:
رییس‌جمهور گفت: کشور ما زمانی در زمینه سدسازی توان طراحی و اجرا نداشت ولی امروز نه تنها نیاز خود را رفع می کنیم بلکه در سطح منطقه و جهان در این فناوری و کار بزرگ، صاحب قدرت اجرایی هستیم.

برگزیده ها

MOE.jpeg


راديو اينترنتي نيرو