بخش آب و فاضلاب
1392/12/27 20:13:00
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خبر داد:
بازسازی شبکه فاضلاب اصفهان ازطریق فاینانس چینی ها
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت : در سال 93 بازسازی شبکه فرسوده فاضلاب شهر اصفهان در دستور کار قرار می گیرد .
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در سال 93، بازسازی شبکه فرسوده فاضلاب شهر اصفهان در دستورکار قرار می‌گیرد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "هاشم امینی" در نشست شورای مدیران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، اظهار داشت: با تامین بیش از 1700 میلیارد ریال اعتبار ازطریق فاینانس چین و با بهره‌گیری از دانش و فناوری آلمان، شبکه فرسوده فاضلاب شهر اصفهان اصلاح و بازسازی می‌شود.
وی درباره تامین آب شرب مردم در تابستان آینده، اعلام کرد: باوجود بارندگی‌های اخیر، به دلیل اینکه آبدهی چاه‌های فلمن حدود سه مترمکعب در ثانیه کاهش یافته است، تامین آب شرب در تابستان با دشواری همراه خواهد بود بنابراین مدیریت مصرف که یکی از رویکردهای اساسی وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور است، باید به‌خوبی اعمال شود.
وی ادامه داد: در این راستا، تولید و پخش برنامه‌های تلویزیونی با رویکرد مدیریت مصرف ازجمله اقدام‌های جدی شرکت ازطریق سیمای مرکز اصفهان است ضمن آنکه مدیران آبفا نیز باید شهروندان را به مصرف بهینه آب تشویق کنند.
وی همچنین از برگزاری دومین جشنواره فیلم و عکس جلوه های آب با رویکرد مدیریت مصرف در سطح بین المللی خبر داد و گفت: برگزاری چنین جشنواره‌هایی نقش بسزایی در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در میان اقشار مختلف جامعه دارد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گسترش و ارتقای خدمات شرکت آب و فاضلاب را یکی از اهداف مهم این شرکت برشمرد و خاطرنشان کرد: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با همکاری و هماهنگی سایر دستگاه‌ها، می‌تواند خدمات خود را در بسیاری از نقاط استان گسترش دهد که در این میان شهرداران و شوراهای شهر با همکاری با مدیران آبفا ازطریق ماده واحده تبصره 3 می‌توانند بستر خدمات‌رسانی هرچه بهتر و بیشتر شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان را در نقاط مختلف استان فراهم کنند.
امینی تکریم ارباب رجوع را بسیار ضروری دانست و تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان درصدد است در سال آینده بسیاری از خدمات خود را به صورت الکترونیکی در اختیار متقاضیان قرار دهد.
  • خبرنگار: سميرا خدري
  • منتشر کننده: fallah