بخش اخبار بين الملل وزارت نيرو
1392/12/17 15:14:00
مديركل دفتر توسعه صادرات وزارت نيرو خبر داد:
اجراي 15 طرح موفق آب و برق در عراق
در زمان كنوني 10 پروژه در بخش آب و فاضلاب و پنج پروژه در بخش برق در عراق فعال است كه عملكرد آنها مورد رضايت نسبي كارفرمايان عراقي است.
مديركل دفتر توسعه صادرات و صدور خدمات فني و مهندسي وزارت نيرو از اجراي 15 طرح موفق آب و برق توسط صنعتگران ایرانی در عراق خبر داد.
مهندس "بهرام نظام الملكي" امروز (شنبه) در گفت و گو با پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو (پاون)، با بيان اينكه هم اكنون 15 پروژه توسط شركت هاي ايراني بخش آب و برق در كشور عراق در حال انجام است، گفت: در زمان كنوني 10 پروژه در بخش آب و فاضلاب و پنج پروژه در بخش برق در عراق فعال است كه عملكرد آنها مورد رضايت نسبي كارفرمايان عراقي است.
وي كه در راس هياتي براي ارزيابي عملكرد شركت هاي ايراني بخش آب و برق در كشور عراق حضور يافته است، ضمن بررسي عملكرد شركت هاي ايراني و دیدار با مقام های آن كشور درباره توسعه حضور شركت هاي ايراني در پروژه‌هاي آينده (آب و برق) كشور عراق مذاكره هایی انجام داده است.
در جریان اين ديدارها، "عادل مهودر" وزير شهرداري‌ها و كارهاي عمومي عراق و مديران كل آب و فاضلاب آن وزارتخانه، از تلاش ها و كارهاي شركت زلال ايران قدردانی كردند.
  • خبرنگار: غزاله نایینیان
  • منتشر کننده: fallah