بخش آب و فاضلاب
1391/05/17 14:28:00
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی خبر داد:
بهره برداری از 157 میلیارد ریال پروژه آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در هفته دولت
آبرسانی به مسکن مهر کلانشهر تبریز در سایت 250 هکتاری واقع در شهر جدید سهند تبریز، طرح های شبکه جمع آوری فاضلاب سطح شهر مراغه، طرح شبکه جمع آوری فاضلاب جاده تهران و خیابان شهید بهشتی تبریز، آبرسانی به روستاهای اسفهلان و قلعه چه و مخزن SE5 در تبریز از جمله طرح هایی است که در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی از آغاز بهره برداری از چندین پروژه آب و فاضلاب شهری این شرکت به ارزش افزون بر 157 میلیارد ریال در هفته دولت امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "رضا پوررجب" گفت: همزمان با هفته دولت، از چندین طرح عمرانی آب و فاضلاب با هزینه ای افزون بر 157 میلیارد و 147 میلیون ریال در شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی بهره برداری می شود.
وی به طرح های قابل بهره برداری در هفته دولت امسال اشاره کرد و اظهار داشت: طرح آبرسانی به مسکن مهر کلانشهر تبریز در سایت 250 هکتاری واقع در شهر جدید سهند تبریز، طرح های شبکه جمع آوری فاضلاب سطح شهر مراغه، طرح شبکه جمع آوری فاضلاب جاده تهران و خیابان شهید بهشتی تبریز، آبرسانی به روستاهای اسفهلان و قلعه چه و مخزن SE5 در تبریز از جمله طرح هایی است که در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسند.
رییس هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در خصوص طرح آبرسانی سایت 250 هکتاری مسکن مهر کلانشهر تبریز، گفت: برای اجرای عملیات آبرسانی به مسکن مهر کلانشهر تبریز در سایت 250 هکتاری در زمان حاضر تعداد سه حلقه چاه با دبی 75 لیتر در ثانیه حفر و تجهیز شده و خط انتقال آب با سه کیلومتر لوله گذاری و همچنین شبکه توزیع با حدود 22 کیلومتر لوله گذاری اجرا شده است که با هزینه ای افزون بر 15 میلیارد و 400 میلیون ریال با حضور مقام های استانی در هفته دولت بهره برداری خواهد شد.

  • خبرنگار: جواد بشارتي
  • منتشر کننده: fallah