بخش برق
1391/05/17 15:21:00
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:
خبرنگاران مسیر ارایه خدمات به مردم را هموار می کنند
ارزش کار یک خبرنگار زمانی آشکار می شود که بتواند تغییری مثبت در شیوه زندگی و فرهنگ آن جامعه ایجاد کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، مسئولیت خبرنگاران را به عنوان شکل دهندگان افکار عمومی بسیار سنگین دانست و گفت: خبرنگاران مسیر ارایه خدمات به مردم را هموار می کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "علی اکبر برقی مقدم" با تبریک روز خبرنگار، افزود: در ارایه خدمات مطلوب به مشترکان به ویژه اجرای پروژه های نیرو رسانی، همراهی مردم بسیار حایز اهمیت است و خبرنگاران می توانند با اطلاع رسانی صحیح این مسیر را هموار سازند.
وی خبرنگاران را سربازان جان برکف عرصه اطلاع رسانی خواند و اظهار داشت: ارزش کار یک خبرنگار زمانی آشکار می شود که بتواند تغییری مثبت در شیوه زندگی و فرهنگ آن جامعه ایجاد کند.
وی تاکید کرد: خبرنگارانی که در حوزه های تخصصی مانند برق فعالیت می کنند، باید اطلاعات فنی مورد نیاز را دارا باشند تا بتوانند اخبار و گزارش های تخصصی تهیه کنند.
برقی مقدم با اشاره به سالروز شهادت شهید صارمی، تصریح کرد: قدم گذاشتن در عرصه خبر کار مقدسی است چرا که جامعه را به سوی دانستن و بهتر زیستن سوق می دهد و این همان کاری است که پیامبران الهی انجام می دادند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: از خبرنگاران انتظار می رود که با صداقت در نوشتار و در نظر داشتن آرمان های نظام مقدس اسلامی، یکدلی و اتحاد را در کشور ترویج کنند.

  • خبرنگار: ابراهیم رحیمی نژاد
  • منتشر کننده: fallah