بخش آب و فاضلاب
1398/07/24 13:53:00
مدیرکل بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو به پاون خبر داد:
آماده‌باش تیم‌های عملیاتی صنعت آب و برق در پایانه مرزی خسروی
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، از آماده‌باش تیم‌های عملیاتی صنعت آب و برق کشور در پایانه مرزی خسروی خبر داد.
"میثم جعفرزاده" در گفت‌و‌گو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، با اشاره به اینکه تاکنون حدود ۴۰۰ هزار بطری آب ۵۰۰ سی‌سی بین زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی توزیع شده است، افزود: سه دستگاه بسته‌بندی آب شرب با ظرفیت هر کدام ۸۰۰۰ بسته به ابعاد ۳۰۰ سی‌سی در حال تولید آب بوده و ۱۵ تانکر آبرسانی در مرز خسروی و شهر قصر شیرین در حال فعالیت است.
وی با بیان اینکه خدمات آب و فاضلاب در تمامی پایانه‌ها، پارکینگ‌ها و موکب‌ها در حال انجام است، گفت: علاوه بر اقدامات انجام شده، یک دستگاه یخچال سیار نیز با ظرفیت ۴۰ هزار بطری ۵۰۰ سی‌سی و دو مخزن ذخیره آب خنک با ظرفیت 10 هزار بطری آب ۵۰۰ سی‌سی در نقطه صفر مرزی مستقر شده است.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو خاطرنشان کرد: ذخیره آب برای روزهای آینده به میزان کافی انجام شده است.
جعفرزاده در رابطه با اقدامات انجام شده در حوزه برق گفت: هم ‌در بخش فوق توزیع و هم در بخش توزیع برای پایداری شبکه، فعالیت‌های مختلفی انجام شده و در این بخش نیز شرایط پایدار است.
 
  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: رسول صادقی/ دبیر خبر