بخش آب و فاضلاب
1398/07/22 11:44:00
پرداخت غیرحضوری قبوض آب 80 درصد مشترکان روستایی در استان بوشهر
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: 80 درصد از مشترکان آبفای روستایی استان بوشهر، قبوض آب بهای مصرفی خود را به صورت غیرحضوری پرداخت می‌کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، "روح اله طاهریان‌پور" افزود: در شش ماهه اول امسال از تعداد 108 هزار و 422 فقره قبوض پرداختی آب روستایی استان، 85 هزار و 862 فقره به‌صورت غیرحضوری پرداخت شده است.
وی با درخواست پرداخت به موقع آب بها توسط مشترکان آب روستایی استان، اظهار داشت: در صورت پرداخت به موقع آب بها و دریافت مطالبات، امکان خدمات‌رسانی بیشتر و بهتر به مشترکان فراهم خواهد شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر همچنین با تاکید بر پرداخت غیرحضوری قبوض آب گفت: در صورت پرداخت حضوری توسط بانک‌ها، کارمزد قبوض آب از حساب آب و فاضلاب روستایی استان کسر می‌شود و در این راستا انتظار داریم مشترکان آب‌بهای خود را به صورت غیرحضوری از طریق خودپردازها، اینترنت، تلفن و موبایل پرداخت کنند.
طاهریان‌پور یادآور شد: تمامی انشعاب‌های مشترکان روستایی استان بوشهر 96 هزار و 859 فقره بوده که 92 درصد آن خانگی و مابقی صنعتی، تجاری و عمومی- اداری است.
  • خبرنگار: عذرا غلامحسيني
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر