بخش برق
1398/07/15 08:55:00
مشارکت 1964 مشترک برق استان مرکزی در طرح‌های کاهش پیک تابستان
معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از مشارکت 1964 مشترک برق استان در طرح‌های کاهش پیک تابستان امسال خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، "حسین شمسی" با بیان اینکه 1964 مشترک در تابستان امسال در طرح‌های کاهش پیک تابستان با این شرکت همکاری داشته‌اند، افزود: از این تعداد 372 مشترک در بخش صنعتی، 1250 مشترک در بخش کشاورزی و مابقی در سایر بخش‌ها بوده است.
وی در خصوص تفاهم‌نامه‌هاي همكاري با شركت توزيع برق گفت: سال گذشته 1521 تفاهم‌نامه مشمول دريافت پاداش شدند كه اين پاداش‌ها در قالب پرداخت 660 ميليون تومان در حوزه به‌كارگيري مولد و سه ميليارد و 900 ميليون تومان نيز در حوزه‌هاي جلب همكاري صنعتي، كشاورزي، مشتركان عمومي و اداري پرداخت شده است.
معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با اشاره به تعداد حدود 730 هزار مشترک توزیع برق استان مرکزی، افزود: در 6 ماه نخست سال جاری بیش از 9 هزار مشترک به مشترکان برق استان افزوده و بالغ بر 13هزار دستگاه کنتور هوشمند طی سال گذشته در استان نصب شده است.
شمسی گفت: طی همین مدت 817 انشعاب برق غیرمجاز در استان جمع آوری شده و این شرکت با نظارت و بازرسی مستمر توانسته 597 انشعاب غیرمجاز را به انشعاب مجاز تبدیل کند.
معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی افزود: طرح سراسری حذف قبوض کاغذی برق با هدف ارایه خدمات الکترونیک و غیرحضوری به مشترکان و صرفه‌جویی منابع با مشارکت مردم استان اجرا شده است.
  • خبرنگار: مریم آجرلی
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر