بخش برق
1398/07/14 07:50:28
نصب 67 دستگاه کنتور هوشمند برق در شهرستان گرمسار
مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار از نصب 67 دستگاه کنتور هوشمند جدید در راستای طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی "فهام" در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، "ذبیح اله احمدی" گفت: از ابتدای امسال تاکنون اقدامات مناسبی در زمینه های؛ هوشمند سازی شبکه، اصلاح و بهینه سازی، توسعه و احداث، افـزایش ظرفیـت پسـت های برق و احـداث کابـل خودنگهـدار در این شهرستان به انجام رسیده است.
وی با اشاره به این که سه هزار و 124 متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی در سطح شرکت احداث شده است، افزود: توسعه یک هزار و 692 متر شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی، از جمله اقدامات صورت گرفته در ارائه خدمات به مشترکان به‌شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه نصب 24 ایستگاه هوایی توزیع برق جهت تغذیه برق مشترکان با ظرفیت هفت هزار و 315 کیلوولت آمپر در شش ماهه ابتدایی امسال به انجام رسیده است، تصریح کرد: هم اینک ظرفیت پست‌های توزیع برق این شهرستان 338 هزار و 920 کیلوولت آمپر است.
احمدی با ابراز اینکه در راستای بهره‌گیری از کابل خودنگهدار، مقدار شش هزار و 956 متر شبکه احداث شده است، افزود: بهینه‌سازی 10 هزار و 503 متر شبکه‌های فشار متوسط و فشار ضعیف، از دیگر فعالیت های اجرایی شده محسوب می‌شود.
وی اعلام کرد: برای عملیاتی شدن طرح‌های پیش گفته، مبلغ 34 میلیارد و 42 میلیون ریال در شش ماهه نخست امسال سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.
  • خبرنگار: ابوالفضل همتی
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر