بخش آب
1398/07/11 14:21:48
معاون وزیر نیرو در بوشهر:
رویکرد وزارت نیرو در حوزه آب و آبفا واگذاری اختیارات به استان‌هاست
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفای وزارت نیرو رویکرد این وزارتخانه در حوزه آب و آبفا را واگذاری اختیارات به استان‌ها دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، "قاسم تقی زاده خامسی" در نشست با مدیران و مسئولان شرکت آب منطقه‌ای بوشهر اظهار داشت: همکاری جمعی و تلاش گروهی در بخش آب، ضامن خدمت‌رسانی به موقع مردم است، به همین منظور برای تسریع در برنامه‌ها و طرح‌ها اختیارات شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی و آب منطقه‌ای استان‌ها افزایش می‌یابد.
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفای وزارت نیرو، رویکرد این وزارتخانه در حوزه آب و آبفا را واگذاری اختیارات به استان‌ها دانست و تصریح کرد: این آمادگی در معاونت آب و آبفای وزارت نیرو وجود دارد که اختیارات شرکت‌های آبفا در بخش شهری، روستایی و آب منطقه‌ای برای تسریع در برنامه‌ها و طرح‌ها افزایش یابد.
وی با تاکید بر پرداخت بدهی آب مصرفی دستگاه‌ها و نیروهای نظامی و انتظامی از طریق تهاتر افزود: مشکلات بدهی دستگاه‌های مختلف از طریق تهاتر برطرف می‌شود.
تقی‌زاده با تاکید بر ایجاد منابع مالی جدید برای شرکت‌های آب و آبفا افزود: ظرفیت‌های زیادی در این حوزه وجود دارد که باید با برنامه‌ریزی زمینه درآمدزایی این شرکت‌ها فراهم شود.
  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر