بخش آب
1398/07/11 10:00:00
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به پاون خبر داد:
300 میلیارد تومان تا پایان امسال به کنتورسازان اختصاص خواهد یافت
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به گلایه برخی از کنتورسازان از روند فروش محصولات خود، گفت: درصددیم تا پایان امسال با استفاده از اعتبارات تبصره 18 بتوانیم حدود 300 میلیارد تومان در اختیار سازندگان کنتورها و یا کشاورزان نیازمند به تجهیزات یاد شده قرار بدهیم.
محمد حاج‌رسولی‌ها در حاشیه بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، با اشاره به گلایه برخی از کنتورسازان از روند فروش محصولات خود، گفت: یکی از مشکلات فعالان این بخش عدم وجود مشتری مناسب برای خرید کنتورها است.
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران تاکید کرد: با اجرای این برنامه امیدواریم این بخش مقداری فعال‌شده و تا حدودی رکودی که در بخش کنتورسازان به وجود آمده برطرف شود.
حاج‌رسولی‌ها با اشاره به حضور 261 شرکت داخلی و خارجی در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب ایران، گفت: با توجه به کاهش شدید نقدینگی طرح‌های عمرانی، حضور بسیار مناسب شرکت‌های یاد شده در این نمایشگاه و فعالیت بر روی تکنولوژی‌های جدید جای تقدیر دارد.
وی تاکید کرد: در تعامل با سازمان برنامه و بودجه درصددیم تا برای پروژه‌های که از پیشرفت بالای 70 درصد برخوردار هستند و امکان بهره‌برداری از آن‌ها تا پایان دولت دوازدهم وجود دارد، اعتباری خارج از سقف به آن‌ها اختصاص بدهیم.


  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: رسول صادقی/ دبیر خبر