بخش برق
1398/07/06 08:30:00
اجرای طرح توسعه و بهسازی 126 هزار متر خطوط برق‌رسانی در استان سمنان
معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان، از احداث و بهینه‌سازی 126 هزار متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط در استان از آغاز سال جاری تاکنون خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، "رضا علی اصغری" با بیان اینکه طرح توسعه 26 هزار و 300 متر شبکه فشــــار متوسط هوایی و زمینی انجام شده است، گفت: عملیات اصلاح 56 هزار متر شبکه 20 کیلوولت، از دیگر اقدامات انجام شده در واحدهای اجرایی این شرکت است.
وی با اشاره به اینکه 14 هزار و 500 متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی طی این مدت در سطح استان احداث شده است، افزود: به‌منظور خدمات‌دهی مستمر به مشترکان و پایداری شبکه‌های توزیع برق، 29 هزار و 400 متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی نیز بهسازی شده است.
وی همچنین با اشاره به اینکه برای تغذیه برق مشترکان، 71 ایستگاه هوایی و دو پست زمینی توزیع برق از ابتدای سال 98 تاکنون به بهره‌برداری رسیده است، خاطرنشان کرد: 137 ایستگاه هوایی و زمینی توزیع برق، در راستای استمرار خدمات به مشترکان، در نقاط مختلف استان اصلاح و بهینه‌سازی شده است.
علی اصغری با عنوان اینکه 398 دستگاه سرچراغ جدید در سامانه روشنایی معابر استان نصب شده است، یادآور شد: از آغاز امسال تا به حال، 278 چراغ نیز توسط گروه‌های روشنایی معابر این شرکت بهسازی شده است.
وی اظهار داشت: اجرای طرح‌های توسعه، احداث و اصلاح شبکه و تاسیسات توزیع برق استان از فروردین ماه تا زمان حاضر، 120 میلیارد و 298 میلیون ریال هزینه در بر داشته است.
  • خبرنگار: ابوالفضل همتی
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر