بخش آب
1398/07/03 00:26:00
وزیر نیرو فردا راهی استان کهگیلویه‌ و بویراحمد می‌شود
وزیر نیرو صبح فردا به منظور افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های صنعت آب و برق راهی استان کهگیلویه‌ و بویراحمد خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، رضا اردکانیان صبح فردا در بدو ورود به استان کهگیلویه‌ و بویراحمد عملیات اجرایی پست و خط 132 کیلوولت بهمئی و دژکوه را آغاز و از روند اجرای پروژه آبرسانی به لیکک و طرح آبرسانی به چهار شهر استان بازدید خواهد کرد.
افتتاح فاز اول و شروع عملیات اجرایی فاز دوم پست 132 کیلوولت چرام، بهره‌برداری از پروژه آبرسانی به 40 روستا در منطقه دهدشت شرقی و افتتاح تصفیه‌خانه آب شرب شهر سرفاریاب، بخش دیگری از برنامه‌های سفر اردکانیان به استان کهگیلویه‌ و بویراحمد خواهد بود.
وزیر نیرو در این سفر ضمن بازدید هوایی از سد‌های آبریز، چم‌شیر، کوثر و تنگ‌سرخ، پست‌های  132 کیلوولت دنا، 230 کیلوولت ساران، 132 کیلوولت مختار و پروژه‌های شرکت توزیع برق استان را به بهره‌برداری خواهد رساند.
افتتاح فاز اول تصفیه‌خانه فاضلاب سی‌سخت، آغاز عملیات اجرایی خط 230 کیلوولت نیروگاه چم‌شیر، جلسه با استاندار، نمایندگان استان کهگیلویه‌ و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی و مدیران صنعت آب و برق در استان و نیز دیدار با آیت‌الله ملک‌حسینی، نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه‌ و بویراحمد، بخش دیگری از برنامه‌های سفر یک‌روزه وزیر نیرو به این استان خواهد بود.
  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر