بخش آب و فاضلاب
1398/06/09 15:15:00
به‌منظور هماهنگی خدمت‌رسانی به زوار کربلا؛
ستاد اربعین وزارت نیرو در کرمانشاه تشکیل جلسه داد
نشست هماهنگی مدیران ستاد اربعین وزارت نیرو و استان کرمانشاه با هدف هماهنگی ارائه بهترین خدمات به زوار امام حسین(ع) در فرمانداری قصرشیرین برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، "سید یعقوب مرادی" مشاور وزیر و مسئول ستاد اربعین وزارت نیرو در جلسه برنامه‌ریزی اربعین حسینی که با حضور فرماندار قصرشیرین، مسئول ستاد اربعین استان کرمانشاه، نمایندگان شرکت‌های آب و برق استان و مسئولان ستاد اربعین شرکت‌های مادر تخصصی وزارت نیرو برگزار شد، گفت: با توجه به ارائه خدمات وزارت نیرو در سه استان مرزی کشور، شرکت‌های وابسته به وزارت نیرو با تمام توان در کنار ستاد اربعین استان کرمانشاه آماده خدمت رسانی به زوار اربعین خواهند بود.
در ادامه، "جعفر همتی" مسئول ستاد اربعین استان کرمانشاه نیز با اشاره به خدمات چشمگیر شرکت‌های صنعت آب و برق کشور و شرکت‌های استان کرمانشاه در هنگام وقوع زلزله و پس لرزه‌های آن گفت: خدماتی که این شرکت‌ها از همان شب اول زلزله ارائه کردند، بی‌نظیر بود.
وی تصریح کرد: انتظار داریم وزارت نیرو مانند ایام زلزله در ایام اربعین نیز خدمات ویژه و منحصر به فردی به زوار ارائه دهد.
سپس جهانبخش همه‌خانی نماینده ویژه مدیرعامل آبفای استان کرمانشاه در ستاد اربعین استان به ارائه گزارشی از تمهیدات اندیشیده شده توسط آبفای استان برای استقبال و پذیرایی از زائران، گفت: تانکرهای آب رسان سیار، دستگاه‌های بسته بندی آب و احداث شبکه توزیع آب در مکان‌های مناسب جانمایی شده و با مدیریت زمان تا پایان برگزاری مراسم اربعین، خدمات مطلوب و شایسته‌ای ارائه خواهیم داد.
وی تأکید کرد: کارگروه مشترک آب و برق تشکیل می‌شود تا موکب‌ها برای جانمایی محل دریافت خدمات مطلوب با این کارگروه هماهنگ شوند.
"علیرضا تخت‌شاهی" مدیرعامل شرکت آبفای استان کرمانشاه و رییس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان نیز در نشست مدیران شورای انسجام‌بخشی صنعت آب و برق استان که صبح امروز به میزبانی آبفای کرمانشاه برگزار شد، گفت: انسجام شرکت‌های صنعت آب و برق استان کرمانشاه از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است و در حوزه اجرای فعالیت‌های فرهنگی و دینی نیز، وحدت و جدیت خاصی در بین اعضای شورا وجود دارد.
  • خبرنگار: شهلا مرادی
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر