بخش مناسبت ها
1398/04/22 09:47:38
نخستین نشست مسئولان شورای هماهنگی بسیج صنعت آب و برق برگزار شد
نخستین نشست مسئولان شورای هماهنگی بسیج صنعت آب و برق کشور به‌منظور ایجاد هم‌افزایی و ارتقای انسجام هر چه بیشتر رده‌های بسیج صنعت آب و کشور در اجرای ماموریت‌ها و برنامه‌های ابلاغی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، "داود طارمی" فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو در این نشست طی سخنانی انسجام و هماهنگی هر چه بیشتر در رده‌های بسیج صنعت آب و برق برای اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی در حوزه کارکرد تخصصی و کمک به ارتقای کارآمدی صنعت را از جمله اهداف اصلی تشکیل این شورا در استان‌ها برشمرد.
وی تاکید کرد: تقویت و توسعه ارتباط موثر رده‌های بسیج صنعت آب و برق با سازمان‌های بسیج ادارات، بسیج مهندسین و سپاه استانی لازمه پیشبرد و تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی مرکز با رویکرد کمک و همکاری برای ارتقای کارآمدی و حل مشکلات و چالش‌های صنعت آب و برق است.
همچنین "علی‌اصغر شهبازی"، رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور نیز با حضور در اولین نشست مسئولین شورای هماهنگی بسیج صنعت آب و برق کشور که با ابتکار مرکز بسیج وزارت نیرو برگزار شد، موضوع کارکرد تخصصی و انسجام بخشی در شرایط کنونی را پر اهمیت دانست و گفت: مجموعه کارها و فعالیت‌های وزارت نیرو با دانش، فناوری و صنعت گره خورده است که اگر ما برنامه‌ریزی خوبی در این زمینه‌ها داشته باشیم می‌توانیم به تحقق تمدن نوین اسلامی مدنظر مقام معظم رهبری کمک بسزایی نماییم.
وی ادامه داد: مجموعه بسیجیان وزارت نیرو باید علاوه بر کارکردهای تخصصی در حوزه‌های دانشی، فناوری و علمی، در بخش مطالبه‌گری نیز وارد شوند.
شهبازی در پایان این اقدام مرکز بسیج وزارت نیرو را اقدامی اثربخش در زمینه انسجام بخشی، انتقال تجربیات، هم‌افزایی و هم‌اندیشی دانست که در مجموعه‌های تابعه صورت گرفته است.

 
  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر