بخش آب
1398/04/18 11:45:43
نشست‌ "سمن‌، سرمایه اجتماعی و تدبیر آب و انرژی" برگزار می‌شود
نشست‌ "سمن‌، سرمایه اجتماعی و تدبیر آب و انرژی" با هدف فراهم کردن بستر همکاري نهادي بين دولت و نهادهاي مدني در حوزه آب و برق روز چهارشنبه در وزارت نیرو برگزار خواهد شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، روز چهارشنبه 19 تیرماه در اولین نشست از سلسله نشست‌هاي سمن‌ها، سرمایه اجتماعی، نظام تدبیر آب و انرژی، "علی ربیعی" دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت و "رضا اردکانیان" وزیر نیرو سخنرانی خواهند کرد.
در این نشست همچنین "محمد فاضلی" رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو و "اسکندر امیدی‌نیا" معاون اموزشی و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست سخنرانی خواهند داشت.
اولين نشست از اين سلسله نشست‌ها به موضوع شناخت بررسي الزامات و چالش‌ها و راهکارهاي همکاري وزارت نيرو و سمن‌ها خواهد پرداخت.
آسيب‌شناسي تاريخچه رابطه نهادي وزارت نيرو و تشکل‌هاي مردم نهاد، تشخيص درست و واقع‌بينانه انتظارات و ظرفيت‌هاي نهادي تشکل‌هاي مردم‌نهاد و وزارت نيرو، تبيين درست مسئله و ترسيم چشم‌انداز و اهداف مشترک در حوزه آب و انرژي، فراهم کردن زمینه ارتباط موثر میان سمن‌ها و وزارت نیرو و ارتقای ظرفیت‌ها و استفاده از ظرفيت‌هاي مشترک در جهت نيل به اهداف مشترک ترسيم شده، از جمله اهداف برگزاری این نشست عنوان شده است.
  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: رسول صادقی/ دبیر خبر