بخش مناسبت ها
1398/03/28 08:20:00
به میزبانی شرکت آب و فاضلاب مشهد؛
مسابقات تیراندازی و دارت برادران وزارت نیرو برگزار شد
پنجمین دوره مسابقات "تیراندازی" و هشتمین دوره رقابت‌های "دارت" برادران وزارت نیرو با حضور 178 ورزشکار از 15 استان کشور به میزبانی شرکت آب و فاضلاب مشهد برگزار شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "حسين اسماعیلیان" مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها گفت: با توجه به ورود به فصل گرما بایددر نحوه مصرف بهینه آب توجه و دقت بیشتری توسط تمامی اقشار جامعه صورت گیرد.
وی کار و تلاش در بخش آب را توام با استرس و تلاش شبانه‌روزی دانست و افزود: باید شرایطی محیا کرد تا سلامت جسمی و روحی همکاران حفظ شود و در این خصوص ورزش بهترین توصیه به همکاران است.
اسماعیلیان هزینه در ورزش را نوعی سرمایه‌گذاری در صنعت دانست و گفت: ورزش جزئی از کار است و با کمترین هزینه می‌توان راندمان کاری همکاران را افزایش داد و شرایطی فراهم را کرد که همه همکاران با خانواده ورزش کنند.
در ادامه این مراسم، "مالک حسین‌زاده" دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو نیز گفت: اولین برنامه ورزشی وزارت نیرو، برگزاری رقابت‌های تیر اندازی و دارت بود و تا پایان سال جاری نیز برگزاری 30 برنامه سراسری در رشته‌های مختلف پیش‌بینی شده است.
وی ادامه داد: ورزش عامل اصلی ایجاد نشاط و شادابی بین همکاران بوده و برگزاری این رقابت‌ها بهانه‌ای برای ایجاد نشاط و سلامت همکاران است.
دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو ادامه داد: برای تحقق این هدف، تمامی اماکن ورزشی شرکت‌های آب و برق برای همکاران و بازنشستگان صنعت رایگان است و امیدواریم سلامت همکاران که هدف اصلی وزارت نیروست تامین شود.
وی افزود: مجموعه وزارت نیرو تمام تلاش خود را به‌کار گرفته تا ورزش در بین خانواده همکاران نیز گسترش یابد.
 گفتنی است، مسابقات تيراندازي با حضور 84 ورزشکار و مسابقات دارت با حضور 94 ورزشكار به رقابت پرداختند که در رشته تيراندازي با تفنگ بادي تيم شركت توزيع نيروي برق گيلان مقام اول، شركت آبفاي مشهد دوم و شركت آب و فاضلاب شهري قزوين عنوان سوم را كسب كردند. در رشته تپانچه نيز تيم آبفاي مشهد بر سكوي نخست ايستاد و تيم‌هاي توزيع نيروي برق گيلان و آب و فاضلاب قزوين به ترتيب دوم وسوم شدند. همچنين در رشته دارت، تيم صنعت آب و برق استان فارس به عنوان قهرمان اين رشته شناخته شد و تيم‌هاي صنعت آب و برق استان مركزي(الف) عنوان دوم و صنعت آب و برق استان اردبيل(الف) آب منطقه‌اي عنوان سوم را كسب كردند.
 شايان ذكراست، كاپ اخلاق پنجمين دوره مسابقات تيراندازي به سازمان آب و برق خوزستان و كاپ اخلاق هشتمين دوره مسابقات دارت به شركت آب و فاضلاب مشهد اعطا شد.
  • خبرنگار: محمدرضا برازنده‌پور
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر