بخش آب و فاضلاب
1398/03/19 08:40:00
اجرای 82 پروژه آبرسانی روستایی در همدان با مشارکت مردم
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان از اجرای 82 پروژه آبرسانی روستایی با صرف 14 میلیارد و 695 میلیون ریال اعتبار در سال گذشته خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "مجتبی حسین آبادی" با اشاره به اینکه بخشی از پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب روستایی با مشارکت مردم انجام می‌شود، گفت: در سال گذشته نیز 82 مورد با جلب مشارکت‌های مردمی در پروژه‌های آبرسانی همراه شد.
 وی با بیان اینکه خوشبختانه در سالی که گذشت درتمامی شهرستان‌ها با مشارکت‌های مردمی در اجرای برخی پروژه‌های آبرسانی مواجه بودیم، عنوان کرد: سال گذشته در مجموع 82 پروژه به مبلغ  14 میلیارد و 695 میلیون ریال با مشارکت مردم و خیرین عملیاتی شد.
حسین آبادی عنوان کرد: سال گذشته دو پروژه آبرسانی روستایی در شهرستان همدان، 17 پروژه در شهرستان ملایر، 9 پروژه در شهرستان نهاوند، 12 پروژه در شهرستان تویسرکان، یک پروژه در شهرستان اسدآباد، 24 پروژه در شهرستان کبودراهنگ ، سه پروژه در شهرستان بهار، 12 پروژه در شهرستان رزن و دو پروژه آبرسانی روستایی در شهرستان فامنین با جلب مشارکت‌های مردمی به انجام رسید.
وی با بیان اینکه پشتیبانی بلندمدت و اگرچه اندک مردم موجب می‌شود تا بسیاری از پروژه‌های آبرسانی در اولویت قرار گیرد، اظهارکرد: ارتقای سطح روحیه مشارکت، افزایش میزان استقبال خیرین، تاثیر مشارکت در مدیریت الگوی مصرف توسط مشترکان روستایی و افزایش شاخص بهره‌مندی آب شرب در روستاها از اهداف بهره‌مندی از مشارکت‌های مردمی است.
  • خبرنگار: سحر قاسمی
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر