بخش برق
1398/03/19 12:22:58
ساماندهی 47 کیلومتر از شبکه توزیع برق دیواندره در کردستان
مدیر توزیع برق شهرستان دیواندره از اصلاح و ساماندهی 47 کیلومتر از خطوط و شبکه‌های توزیع برق این شهرستان در استان کردستان خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سینا چاره‌جو" با اشاره به تحقق اهداف استراتژیک این شرکت گفت: در راستای تحقق اهداف استراتژیک و برنامه‌های عملیاتی معاونت بهره‌برداری و دیسپاچینگ، مدیریت توزیع برق شهرستان دیواندره با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود، ضمن رعایت تمامی استانداردها و نکات ایمنی در حین کار توانست بیش از ۴۷ کیلومتر از خطوط توزیع برق فشارضعیف و فشار متوسط در نقاط حساس و مهم این شهرستان را ظرف مدت کمتر از یک‌ماه اصلاح و ساماندهی کند.
وی با اشاره به افزایش قابلیت اطمینان شبکه و ایمن‌سازی خطوط اظهار کرد: این مدیریت با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه و ایمن سازی خطوط از لحاظ به حداقل رساندن خاموشی‌های ناخواسته، پروژه مذکور را کلید زده و ان‌شاءالله ساماندهی تمامی خطوط نیز در مهلت مقرر به اتمام خواهد رسید.
مدیر توزیع برق شهرستان دیواندره افزود: اتفاقات ناشی از وقوع سیل در فروردین ماه امسال با وجود همه مصائب و تلخی‌ها، تجربه‌ای ارزشمند و آزمونی سخت برای تمامی دست اندرکاران صنعت برق کشور بود تا به سبب آن نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کرده و راهکارهای مناسب در مواجهه با این قبیل حوادث به‌کار گیرند.
  • خبرنگار: هانا نقشبندی
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر