بخش برق
1398/03/08 18:08:00
دیدار معاون برق و انرژی وزیر نیرو و سفیر ارمنستان؛
شانزدهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های ایران و ارمنستان تیرماه امسال برگزار می‌شود
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: شانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و ارمنستان ۱۲ و ۱۳ تیرماه امسال در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، همایون حائری عصر امروز در دیدار با آرتاشس تومانیان، سفیر ارمنستان در تهران با بیان این مطلب افزود: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی وزارت نیرو به عنوان رئیس ایرانی کمیسیون مشترک، نشست کمیته پیگیری اجلاس پانزدهم نیز هفته سوم خردادماه با حضور نهادها و دستگاه‌های عضو کمیسیون برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این نشست ضمن بررسی آخرین وضعیت همکاری‌های دو کشور و توافقات صورت گرفته در اجلاس پانزدهم، مسائل مطرح برای ارایه در اجلاس شانزدهم مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
وی با تاکید بر اینکه درصدد تعریف فعالیت‌های جدید برقی میان دو کشور هستیم، ادامه داد: این امکان وجود دارد که بتوانیم با همکاری یکدیگر کارخانجات و شرکت‌های مشترکی در حوزه انرژی راه‌اندازی کنیم.
آرتاشس تومانیان نیز در این نشست با اشاره به اینکه ظرفیت‌های بالایی برای همکاری ایران و ارمنستان در صنعت برق وجود دارد، گفت: دو طرف شناخت بسیار مناسبی از توانمندی‌های یکدیگر دارند و همین امر موجب خواهد شد تا همکاری‌های مناسبی در بخش‌های مورد نیاز شکل بگیرد.

  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: رسول صادقی/ دبیر خبر