بخش آب
1398/02/23 12:26:00
برای سال 97؛
برگزیدگان سطح دستگاهی جشنواره شهید رجایی صنعت آب و برق معرفی شدند
در شصت و یکمین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت نیرو، عملکردهای برتر در سه بخش "سطح دستگاهی جشنواره شهید رجایی"، "افراد موثر در محورهای عمومی و اختصاصی" و "شرکت‌های برتر در ارزیابی عملکرد سال 1396 شرکت‌های زیرمجموعه" معرفی شدند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، شصت و یکمین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت نیرو به ریاست محسن بختیار، معاون برنامه‌ريزي و امور اقتصادي و سرپرست معاونت تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو و با حضور شاه نظری، رئيس امور مديريت مشاغل و نظام‌هاي پرداخت سازمان اداری و استخدامی کشور و تعدادی از مدیران ستادی و شرکت‌های مادرتخصصی برگزار شد.
در این جلسه در راستای اجرای بخشنامه جشنواره شهید رجایی عملکردهای برتر در  سه بخش "سطح دستگاهی جشنواره شهید رجایی"، "افراد موثر در محورهای عمومی و اختصاصی" و "شرکت‌های برتر در ارزیابی عملکرد سال 1396 شرکت‌های زیرمجموعه" معرفی شدند.
در این نشست «شرکت توزيع نيروي برق يزد به عنوان دستگاه استانی برتر بخش برق»، «شرکت آب منطقه‌اي خراسان رضوي به عنوان دستگاه استانی برتر بخش آب» و «شرکت آب و فاضلاب شهري قم به عنوان دستگاه استانی برتر بخش آبفا» در سطح دستگاهی جشنواره شهید رجایی انتخاب شدند.
همچنین شرکت توانیر در مجموع امتيازات عمومی و اختصاصی و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در رشد امتيازات به عنوان شرکت ملی برتر در سطح دستگاهی معرفی شدند.
در بخش افراد موثر در محورهای عمومی و اختصاصی نیز ويدا طاهري، رسول اسماعيل‌زاده، محمد حسين‌پور  و حسين توکلي از شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور در محور اصلاح ساختار سازماني و ناصر آزادي، سيد محمدباقر قلعه‌بندي و نيوشا ترکمان از حوزه ستادي وزارت نيرو در محور سرمایه انسانی به عنوان افراد موثر در بخش‌های یاد شده معرفی شدند.
همچنین در محور بهبود فضاي کسب و کار و ارتقاي بهره‌وري نیز مسعود قنبرزاده، محمدحسين شريعت خواه، عبدالرضا فاتح  و ارسلان روح‌نواز از شرکت توانير و در محور آب و فاضلاب هم حميدرضا کشفي، علي سيدزاده، کامران اسماعيلي و اميرحسين رقيمي از شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور به عنوان افراد موثر در بخش‌های یاد شده معرفی شدند.
براساس ارزیابی صورت گرفته محمدرضا گلزاري، فراز رابعي غلامي، سيدمحمد آهويي و غزال جعفري از شرکت مديريت منابع آب ايران به عنوان افراد موثر محور آب و سعيد الاهي از معاونت برق و انرژي، حميدرضا عظيمي از شرکت توليد نيروي برق حرارتي، ساعد راعی و محمدحسین شریعت‌خواه از شرکت توانير به عنوان افراد موثر در محور برق و انرژی معرفی شدند.
همچنین براساس ارزیابی عملکرد سال 1396 شرکت‌های زیرمجموعه، شرکت‌های سهامی آب منطقه‌ای خراسان رضوی، آب و فاضلاب روستایی استان يزد، آب و فاضلاب استان قم، برق منطقه‌ای فارس، توزیع نیروی برق استان یزد، مدیریت تولید شهید رجایی و نيروگاه سفيدرود توانسته‌اند به عنوان شرکت‌های برتر زیر مجموعه وزارت نیرو در زمینه در راستای استقرار نظام مدیریت عملکرد معرفی شوند.

  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر