بخش هدفمندي يارانه ها
1398/02/17 11:00:00
برگزاری ششمین دوره فستیوال ورزشی مدیران صنعت آب و برق آذربایجان شرقی
ششمین دوره فستیوال ورزشی مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره صنعت آب و برق آذربایجان شرقی در 5 رشته و با حضور 110 نفر برگزار شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، کمیته ورزش استان آذربایجان شرقی یک دوره فستیوال ورزشی در رشته‌های تیراندازی، کوهپیمایی، طناب‌کشی، مچ‌اندازی و دارت برگزار کرد.
بر اساس این گزارش، در رقابت‌های این دوره از مسابقات که از لحاظ کمی و کیفی در سطح بسیار خوبی برگزار شد، دبیر شورای مرکزی ورزش، مدیرکل دفتر استانداردها و طرح‌های آب و آبفا و مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی راهبردی و تلفیقی وزارت نیرو، فرمانداران شهرستان‌های کلیبر و هوراند، مدیرعامل و معاونان آب و فاضلاب شهری و روستایی، مدیرعامل برق منطقه‌ای آذربایجان، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و جمعی از مسئولان ارشد استانی حضور داشتند.
 ششمین دوره فستیوال ورزشی صنعت آب و برق استان آذربایجان شرقی در تصفیه‌خانه شهید لشگری شهرستان کلیبر برگزار و در پایان تیم توزیع برق تبریز در مجموع به مقام قهرمانی، تیم شرکت آب و فاضلاب به مقام نایب قهرمانی و برق منطقه‌ای آذربایجان به مقام سوم دست یافتند.
  • خبرنگار: علی هادی
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر