بخش آب
1398/01/28 14:18:00
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو تاکید کرد:
ضرورت تکمیل تصفیه‌خانه آب شرب شهرهای گروه الف مازندران
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو گفت: تکمیل تصفیه خانه آب شرب شهرهای گروه الف مازندران برای مردم منطقه حیاتی است و باید هرچه زودتر وارد مدار شود.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، محسن بختیار در بازدید از تصفیه خانه آب شرب شهرهای بابل ، بابلسر،فریدونکنار و روستاهای منطقه گفت: با توجه به مشکلات ناشی از سیلاب اخیر با تکمیل تصفیه خانه باید تامین آب شرب شهرهای گروه الف بصورت پایدار انجام شود.
وی با قدردانی از تلاش شرکت های آب منطقه ای و آب و فاضلاب استان مازندران در اجرای پروژه ی موقت تامین آب شرب شهرهای گروه الف با توجه به کدورت بسیار بالای آب سد و اجرای بخش مهم خط انتقال آب شرب گفت: تلاش می‌کنیم پروژه در چارچوب برنامه زمان‌بندی شده به بهره‌برداری برسد.
بختیار با ابراز رضایت از پیشرفت خوب این پروژه گفت: گرچه محدودیت‌های مالی مشکلات عمده پروژه‌های ما محسوب می شوند ولی تلاش ما این است که این محدودیت ها را به ویژه در پروژه‌هایی که برای ما اهمیت زیادی دارند به حداقل برسانیم.
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو در جمع تعدادی از مردم سیل زده شهر زیراب گفت: معیار ما در آزادسازی حریم و بستر رعایت ضوابط و اصول مهندسی رودخانه هاست و دولت مصمم است ضمن رعایت حقوق شهروندان با کمک مردم نسبت به آزادسازی آن اقدام کند.
 
  • خبرنگار: امرالله براري
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر