بخش برق
1397/11/17 16:10:12
همزمان با ایام دهه فجر؛
9 پروژه برق‌رساني استان بوشهر افتتاح شد
همزمان با ایام دهه فجر 9 پروژه برقی بوشهر با صرف هزینه‌ای بالغ بر 20 میلیارد و 370 میلیون تومان به صورت همزمان در این استان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، عبدالعزیز کریمی، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس در این مراسم با اشاره به اینکه این پروژه‌ها گامی مهم در راستای توسعه استان بوشهر خواهد بود، گفت: بهره‌برداري از پروژه‌هاي افتتاح شده در بوشهر توسعه صنعتي و كشاورزي را به همراه خواهد داشت و مردم تا ساليان متمادي از برق پايدار و مطمئن برخوردار خواهند شد .
کریمی به تشریح عملکرد برق فارس در دولت تدبیر و امید پرداخت و افزود: این شرکت در دولت یازدهم و دوازدهم  نیز موفق شده است با احداث 239 پروژه مهم برق‌رسانی و صرف هزینه 740  میلیارد و 584 میلیون تومان در زمینه تامین زیر ساخت‌ها گام‌های اساسی بردارد.
همچنین در این مراسم عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر نیز زیر ساخت‌های ایجاد شده توسط وزارت نیرو در این استان را مثبت ارزیابی کرد و گفت:  صنعت برق يك صنعت زيربنايي و مهم در كشور است و در مسیر توسعه کشور نقش اساسی به عهده دارد .
استاندار بوشهر یاد آورشد: مسئولين صنعت آب و برق همواره در تلاش هستند زیرساخت‌ها را در استان بوشهر توسعه دهند. از مردم نیز انتظار داریم همواره در مصرف بهینه آب و برق با این صنعت همکاری کنند .
استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه پروژه‌هاي احداث شده نقش مهمي در كاهش افت ولتاژ دارند، عنوان کرد: با راه‌اندازي ساير پروژه‌هاي برق‌رساني در حال احداث استان امیدواریم منطقه بوشهر از شبكه‌هاي برق‌رساني پايدار برخوردار شود.

  • خبرنگار: عليرضا شعله
  • منتشر کننده: رسول صادقی/ دبیر خبر