بخش مناسبت ها
1397/11/10 13:14:32
چهاردهمین دوره مسابقات والیبال پیشکسوتان وزارت نیرو برگزار شد
چهاردهمین دوره از مسابقات والیبال پیشکسوتان وزارت نیرو یادمان شهدای صنعت برق به مدت 5 روز از تاریخ 5 الی 9 بهمن ماه و با حضور 18 تیم از مجموعه وزارت نیرو به میزبانی صنعت آب و برق استان کرمان در محل سالن ورزشی شهدای برق کرمان برگزار شد
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این دوره از مسابقات، تیم والیبال صنعت آب و برق کرمان  با شکست تیم آبفای گیلان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت و تیم‌های آبفای گیلان و آبفای آذربایجان غربی به ترتیب به مقام‌های دوم تا سوم نائل آمدند.
در مراسم اختتامیه این مسابقات مالک حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو اظهار کرد: از مهم‌ترین اهداف وزارت نیرو در زمینه سلامت کارکنان اشاعه و توسعه ورزش همگانی است. سلامت کارکنان موجب می‌شود تا در عرصه خدمت رسانی موفقیت بهتر و چشمگیرتری حاصل شود.
وی با بیان اینکه مدیران در برابر سلامت یکایک همکاران مسئول هستند، بیان کرد: ارائه خدمت به مردم و و انجام وظایف منوط به داشتن سلامت جسمی و روحی است و توسعه ورزش بر اساس نظام نامه ابلاغی وزارت نیرو در حوزه ستادی و شرکت‌های زیرمجموعه صورت می‌گیرد.
مالک حسین‌زاده اظهار داشت : بالاترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی است و مهم‌ترین سرمایه هر فرد سلامتی اوست و سلامت کارکنان موجب می شود تا در عرصه خدمت‌رسانی موفقیت بهتری حاصل شود و تاکید وزیر نیرو همواره بر جدی تلقی کردن  بحث ورزش است که برای آن ردیف بودجه در نظر گرفته شده است و در بحث صرفه جویی نباید از بحث بودجه ورزشی صورت گیرد.  

  • خبرنگار: مژده ملازاده
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر