بخش عمومي
1397/10/10 11:09:13
با معرفی تیم‌های برتر؛
هجدهمین دوره مسابقات شطرنج وزارت نیرو در همدان به‌کار خود پایان داد
رئیس هیأت اجرایی مسابقات شطرنج برادران وزارت نیرو گفت: هجدهمین دوره مسابقات شطرنج سراسری برادران گرامیداشت شهدای وزارت نیرو با معرفی تیم‎های برتر به‎کار خود پایان داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "واحد حمیدی" در این باره اظهار داشت: اختتامیه هجدهمین دوره مسابقات شطرنج سراسری برادران گرامیداشت شهدای وزارت نیرو به میزبانی هیئت ورزش صنعت آب و برق استان همدان با حضور حسین‌زاده، دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو و مسئول هماهنگی امور ورزش آب و برق، شهیدی رئیس هیأت ورزش و مدیران عامل صنعت آب و برق و فرمانده بسیج ادارات استان همدان با معرفی تیم‌های برتر برگزار شد.
وی افزود: این دوره از رقابت‌ها با شرکت ۳۲ تیم از مجموعه صنعت آب و برق کشور برگزار شد که در پایان در نتایج تیمی، تیم‌ شرکت آب و فاضلاب تهران به مقام نخست دست یافت و تیم‌های شرکت برق منطقه‌ای باختر و شرکت توزیع برق گیلان به ترتیب دوم و سوم شدند.
رئیس هیأت اجرایی مسابقات شطرنج برادران وزارت نیرو عنوان کرد: در مسابقات انفرادی بلیتس نیز آقایان علی منیری از صنعت آب و برق فارس، آرمان علیپور از برق منطقه‌ای باختر و نادر صدقی از برق منطقه‌ای تهران به ترتیب اول، دوم و سوم شدند.
وی با بیان اینکه در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات به تیم‌های اول تا سوم کاپ قهرمانی، مدال و حکم ورزشی و هدایای نقدی اهداء شد، ابراز داشت: همچنین بر اساس آئین‌نامه وزارت نیرو به مقام‌های اول میزهای 6گانه این مسابقات نیز حکم، مدال و هدایای نقدی اهداء شد.
حمیدی یادآور شد: با نظر کمیته اجرایی مسابقات، تیم شطرنج صنعت آب و برق استان همدان نیز به عنوان تیم اخلاق برگزیده شد.
وی ضمن تقدیر از حمایت‌های مدیران عامل صنعت آب و برق و هیئت شطرنج استان همدان گفت: در طول مدت برگزاری مسابقات نیز شرکت‌کنندگان از اماکن دیدنی و گردشگری شهر همدان بازدید کردند.
انتهای پیام/
  • خبرنگار: مریم صابری یگانه
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر