بخش آب و فاضلاب
1397/09/13 13:11:53
‌همزمان با سفر رئیس جمهوری و وزیر نیرو؛
طرح آبرسانی به روستای ابر شهرستان شاهرود افتتاح شد/ افتتاح و کلنگ‌زنی دو طرح دیگر آب‌رسانی روستایی
در سفر رئیس جمهوری و وزیر نیرو به استان سمنان، طرح آبرسانی به روستای ابر شهرستان شاهرود با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به بهره‌برداری رسید.
 
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، منصور کشاورزیان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان در این باره اظهار داشت: طرح آبرسانی روستای ابر شهرستان شاهرود با 23 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی و ملی با حضور حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به بهره‌برداری رسید.
وی بیان کرد: تامین آب روستای ابر به طور مجزا صورت گرفته که با اجرای این طرح روستای مورد نظر از منابع آبی با کمیت و کیفیت مطلوب بهره‌مند می شود.
کشاورزیان اظهارداشت: کنترل بر منابع آبی، بالابردن کیفیت و جبران کمبود و نیز افزایش حجم ذخیره آب از دیگر اهداف این طرح است.
وی ادامه داد: در ادامه این سفر، طرح آبرسانی مجتمع داوود الموسوی شهرستان دامغان امروز با اعتبار 11 میلیارد ریال با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی ریاست جمهوری افتتاح می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان یادآور شد: مجتمع کالپوش با 9 مخزن به حجم کل چهار هزار و 50 مترمکعب، سه ایستگاه پمپاژ و 270 میلیارد ریال اعتبار در سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به این استان کلنگ زنی می شود.
 
  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر