بخش مناسبت ها
1397/08/26 15:55:01
همزمان با فرارسیدن بیست‌وششمین دوره هفته کتاب؛
هجدهمین نمایشگاه کتاب و منابع چندرسانه‌ای وزارت نیرو آغاز به کرد/ تقدیر از نویسندگان و کتاب‌خوانان برتر صنعت آب و برق
هجدهمین نمایشگاه کتاب و منابع چندرسانه‌ای وزارت نیرو همزمان با فرارسیدن بیست‌وششمین دوره هفته کتاب در مرکز اطلاعات علمی، اسناد و کتابخانه این وزارتخانه آغاز به کار کرد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، همزمان با فرارسیدن بیست‌وششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران این نمایشگاه با برخوداری از منابع اطلاعاتی همچون کتاب‌ و مقالات فارسی و لاتین، پایگاه‌های اطلاعاتی و دو سامانه جدید «استاندارهای فنی و مهندسی» و «درخواست مقالات لاتین» در حوزه ستادی وزارت نیرو برپا شده است.
همچنین پیش از ظهر امروز نیز همزمان با فرارسیدن بیست‌وششمین دوره هفته کتاب طی مراسمی از نویسندگان، پدیدآورندگان و مترجمان صنعت آب و برق، کتاب‌خوانان برگزیده و کتاب‌داران و مسئولان کتابخانه وزارت نیرو تقدیر به عمل آمد.
سحر جوادپور، رئیس گروه اطلاعات علمی، اسناد و کتابخانه وزارت نیرو در حاشیه این مراسم با تاکید بر اینکه در سال جاری حدود دو هزار عنوان منبع اطلاعاتی جدید به کتابخانه وزارت نیرو افزوده شده است، گفت: هم اکنون حدود 95 هزار مدرک شامل کتاب‌، مقالات و گزارش‌های تحقیقاتی فارسی و لاتین در مرکز اطلاعات علمی، اسناد و کتابخانه وزارت نیرو وجود دارد.
  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر