بخش آب و فاضلاب
1397/08/07 18:13:56
سرپرست امور آبفار تایباد خبر داد:
تأمین آب زائران افغانستانی در شهر مرزی تایباد
سرپرست امور آبفار تایباد از تأمین آب شرب سالم و بهداشتی برای زائران افغانستانی حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) که از مرز دوغارون عازم کربلای معلی هستند، خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سید هادی نمازی" افزود: با برنامه‌ریزی‌ها و اقداماتی که در سال جاری به ‌خصوص در اجرای زیرساخت‌های آب صورت گرفته، مطمئن هستیم که زوار کوچکترین مشکلی در این زمینه نخواهند داشت.
وی افزود: بر این اساس امور آبفار تایباد اقدام به تأمین آب شرب سالم و بهداشتی زوار پیاده حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) با ایجاد ایستگاه برداشت در مسیر زائران نموده است.
همچنین فرماندار تایباد گفت: ستاد اربعین این شهرستان سال گذشته عملکرد قابل تقدیری داشته و امسال نیز امیدواریم با همکاری و مشارکت همه دستگاه های ذیربط شاهد عملکرد مثبت ستاد اربعین شهرستان تایباد باشیم.
شرافتی راد با بیان اینکه باید هماهنگی خوبی میان بخش های مختلف دست اندرکار برگزاری این مراسم صورت گیرد، تصریح کرد: با تشکیل ستاد اربعین حسینی و برنامه‌ریزی لازم آمادگی خوبی برای ارائه خدمات‌رسانی به بیش از 30 هزار زائر افغانی حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) که از مرز دوغارون تردد می نمایند وجود دارد.
وی از زحمات امور آبفار تایباد که در سال گذشته و سال جاری طبق برنامه ریزی های انجام شده در زمینه توزیع آب شرب سالم و بهداشتی در مرز دوغارون خدمات ارزنده ای ارائه نموده، تقدیر و تشکر کرد.
  • خبرنگار: مرتضی عطایی
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر