بخش عمومي
1397/08/03 13:02:53
وزیر نیرو در حاشیه بازدید از پایانه مرزی مهران خبر داد:
تامین روشنایی 350 هکتار از مسیرهای منتهی به مرزهای سه گانه ایران و عراق / تعامل مناسب دو کشور در پذیرایی از زائران اربعین حسینی
وزیر نیرو از تجهیز 350 هکتار از مسیرهای منتهی به مرزهای سه گانه ایران و عراق و تامین مناسب روشنایی با ایجاد دکل‌های برق در سال جاری خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "رضا اردکانیان" امروز پنج‌شنبه در حاشیه سفر به استان ایلام و بازدید از تاسیسات تامین آب و برق در پایانه مرزی مهران افزود: همکاری خوبی میان دستگاه‌‌های مسئول دو کشور ایران و عراق برای پذیرایی از زائران اربعین برقرار است.
وی ادامه داد: 40 گروه فنی از وزارت نیرو به منظور تامین آب و برق زائران در دو سوی مرز ایران و عراق و در شهرهای کربلا و نجف مستقر هستند.
وزیر نیرو اظهار کرد: امسال چهار واحد تولید آب بسته بندی با ظرفیت شبانه روزی 350 هزار بسته در مرزهای سه گانه مستقر شده اند.
اردکانیان یادآور شد: هشت دستگاه واحد کنترل کیفیت آب به شکل سیار برای تامین آب سالم بین مرزهای ایران و عراق استقرار یافته و بیش از 1500 واحد حمام سیار نیز برای استفاده زائران اربعین ایجاد شده است.
وی خاطرنشان کرد: آبرسانی به پایانه مرزی چذابه نیز نسبت به سال های گذشته با امکانات بهتر و بیشتر توسعه یافته است.
وزیر نیرو به همراه استاندار ایلام و سایر مسئولان محلی، از تاسیسات تامین آب و برق و نحوه خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در پایانه خروجی مرز مهران بازدید کرد.

  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر