بخش برق
1397/08/02 15:34:00
کاهش مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد در 6 ماه اول سال
مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش سه دهم درصدی مصرف برق در شش ماهه اول امسال در این استان خبرداد و دلایل این کاهش را تشریح کرد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "فتح الله پشتدار" در این باره گفت: در شش ماهه اول امسال مشترکین برق در شهرستان‌های هشتگانه این استان حدود یک میلیون و 269 هزار مگاوات ساعت برق مصرف کرده‌اند که این میزان در شش ماهه سال گذشته حدود یک میلیون و 273 هزار مگاوات ساعت بوده است.
وی بیشترین میزان مصرف برق در سال جاری را مربوط به شهرستان گچساران با 536 هزار مگاوات ساعت عنوان و اظهار داشت: میزان مصرف برق در شهرستان‌های بویراحمد و دنا 316 هزار مگاوات ساعت بوده است.
مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت‌های برق شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه میزان مصرف برق در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش سه دهم درصدی داشته است، خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های الگویی مدیریت مصرف، همکاری تمامی مشترکین و جمع آوری برق‌های غیرمجاز از مهم‌ترین دلایل این کاهش مصرف بوده است. 253 هزار اشتراک برق در این استان وجود دارد.

  • خبرنگار: ضرغام علی‌بازی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر